205. Domy u potoka
Autor: Hugo Carlberg
(1880 - 1943)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1925
Šířka: 54,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 64 x 73 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč