Most přes řeku Saone v Lyonu - XL Formát
Autor: Pierre Laroche
(1893 - 1982)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu výstavní štítek. rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 162 cm, výška: 97 cm, rámování: 100 x 164 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2023 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč