Odpočinek v romantické krajině - XL Formát

Autor: Jan Frans Soolmaker
(1635 - 1685)

Přisouzeno autorovi, rámováno, reintolováno
Technika: olej na plátně, datace: 17. století
Šířka: 115 cm, výška: 80 cm, rámování: 97 x 131 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 04.01.2022 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč