166. Figurální téma
Autor: Erik Viktorson
(1912 Halltorp, Švédsko)
Signováno monogramem EV a nečitelně datováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 9 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 3,5 x 21 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč