Po bitvě
Autor: Christian Sell
(1831 Hamburg - 1883 Dusseldorf)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 101,5 cm, výška: 73 cm, rámování: 106 x 138 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč