125. Le Lezard

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

barevná litografie, výřez, nesignováno, rám poškozen. Dle sdělení od Fundació de Joan Miró Barcelona se pravděpodobně jedná o litografii z výstavního katalogu Le Lézard aux plumes d’or, Galerie Berggruen, Paris, 1971
Technika: litografie na kartonu, datace: 1971
Šířka: 11,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 43 x 33 cm

Konec dražby: 17.12.2019 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč