135. Kompozice

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

signováno vpravo dole, v půlce přeloženo, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: litografie
Šířka: 39,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 51 x 68
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.02.2023 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč