Extrémní původ

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

na reversu XXe číslo 47 1976, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 52 x 65 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč