Litographe II.

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

Barevná litografie, nesignováno, dle sdělení Fundació de Joan Miró Barcelona se jedná o litografii Les Révolutions scéniques du XXe siecle 1975. Nakladatel: Société internationale d’art XXe siecle, Paris. Tisk: Arte Adrien Maeght, Paris. Katalogové reference: Cramer 198, Mourlot 1041. Joan Miró Lithographe II
Technika: litografie, datace: 1975
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 32 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč