Kompozice

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

Na reversu pod krytem značeno: Joan Miró, Litografia originale non firmata VI, Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano. zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 52,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 34,5 x 53 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč