38. Poté
Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)
litografie z Derriere le Miroir číslo 186, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 52,5 x 42,5
Konec dražby: 15.02.2023 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč