Litografia original IV

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

Na zadní straně značeno JOAN MIRÓ Original litografia IV. Zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 31 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč