61. Revoluce II.

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

barevná litografie, nesignováno, dle sdělení Fundació de Joan Miró Barcelona se jedná o litografii Les Révolutions scéniques du XXe siecle 1975. Nakladatel: Société internationale d’art XXe siecle, Paris. Tisk: Arte Adrien Maeght, Paris. Katalogové reference: Cramer, Patrick. Joan Miró Lithographe V. 1972-1975. Maeght Éditeur: Paris, 1992 (s. 179, č. 1078-1079), zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1975
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 41 cm

Konec dražby: 26.11.2019 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč