Postava

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

na reversu pod krytem značeno: Joan Miró, Litografia original I. paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 24,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 35,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč