306. Ležící dívka
signováno na plintě, patina poškozena
Materiál: keramika
Délka: 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 22:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč