18. Jednorožec
Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)
Signováno vpravo dole tužkou, Signováno a datováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole MDEV/MM, slepotiskové razítko, na reversu holgrafické razítko
Technika: litoofset
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list 50 x 65,5 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč