31. Caligula

Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)

keramický kachel, signováno a datováno vpravo nahoře
Datace: 1971
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 51 x 44 cm

Konec dražby: 25.11.2019 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč