6. La estrella de mar

Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)

originální dlaždice navržené Salvadorem Dalím v roce 1954, vyrobené v limitovaném počtu v souborech po šesti kusech, rámováno do reprezentativních nových rámů, signováno v dekoru
Technika: kombinovaná technika, datace: 1954
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 43 x 43 cm

Konec dražby: 15.04.2019 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč