Palomas

Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)

originální dlaždice navržené Salvadorem Dalím v roce 1954, vyrobené v limitovaném počtu v souborech po šesti kusech, rámováno do reprezentativních nových rámů, signováno v dekoru
Datace: 1954
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm

Konec dražby: 15.04.2019 19:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč