81. Růže v krajině
Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)
signováno vpravo dole uhlem, číslováno vlevo dole tužkou 462/2000, Na reversu holografická značka a slepotiskové razítko, volný list
Technika: Litoofset
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 65 x 50 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč