Růže v krajině

Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)

signováno vpravo dole uhlem, číslováno vlevo dole tužkou 462/2000, Na reversu holografická značka a slepotiskové razítko, volný list
Technika: Litoofset
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 65 x 50 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč