Žena se žlutou draperií

Autor: Emil Czech
(1862 Horní Dlouhá Loučka - 1929 Dolní Dlouhá Loučka)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1909
Šířka: 29 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 54 x 44 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 200 Kč