Stromy u cesty

Autor: Emil Czech
(1862 Horní Dlouhá Loučka - 1929 Dolní Dlouhá Loučka)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondel rámu
Technika: akvarel, datace: 1923
Šířka: 27,5 cm, výška: 38 cm, rámování: pošk. 63 x 53 cm

Konec dražby: 16.10.2023 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč