Na houpačce

Autor: William J. Allingham

Signováno vpravo dole tužkou, William J. Allingam podle Jean Baptiste Pater, na reversu výstavní štítek "Museum Gallleries" Londýn, referenční číslo W. 208
Technika: tečkovaná rytina
Šířka: 29 cm, výška: 36 cm, rámování: 60 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.02.2023 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč