Zátiší

Autor: Blanka Velová
(1941 Hradec Králové - ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 34 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč