167. Znamení
Autor: Marie Koláčová Ondrová
(1941 Brno)
Signováno vpravo dole, na reversu atorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 14,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 46,5 x 38 cm
Konec dražby: 15.03.2023 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč