Poselství
Autor: Marie Koláčová Ondrová
(1941 Brno)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1989
Šířka: 14,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 39 x 32,5 cm
Konec dražby: 16.10.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč