Vesnice

Autor: Marie Koláčová Ondrová
(1941 Brno)

signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 68 cm, rámování: 86 x 49,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 22:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč