19. Zlaté kapesní hodinky - Elgin

Autor: Elgin National Hodinářství
(1864 Elgin - 1968 Elgin)

Elgin National Watch Company, ryzost zlata 585/1000, celková váha 31,40 g, průměr 3,5 cm, č. 27818, Osvědčení Puncovního úřadu přiloženo, chod nezjištěn
Materiál: Zlato 750/1000
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč