110. Portrét muže
Autor: Jaroslav Procházka
(1889 Praha - 1949 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu, datace: 1918
Šířka: 33 cm, výška: 43 cm, rámování: 46,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč