54. Krajina pod horou - XXXL Formát
Autor: August Schlüter
(1858 Münster - 1928 Düsseldorf)
Signováno a datováno vlevo dole. Plátno protrženo, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1880
Šířka: 175 cm, výška: 233 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč