Přístavní kanál XL formát

Autor: Josef Dederichs
(1873 Bleibur, Německo - 1958 Köln)

Signováno vpravo dole, rámováno v masivním lakovaném rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 111 cm, výška: 81 cm, rámování: 110 x 141 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč