Přívozová cesta

Autor: Bohuslav Dvořák
(1867 Praha - 1951 Levínská Olešnice)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 24 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč