Horské kvítí

Autor: Ludwig Fischer
(1825 Vídeň - 1905 Vídeň, Rakousko)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1868
Šířka: 62 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 78 x 66 cm

Konec dražby: 04.01.2022 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč