246. Českomoravská vysočina
Autor: Evžen Zbraslavský-Zábrž
(1906 Žďár nad Sázavou - ?)
Přisouzeno autorovi, na reversu autorské razítko a popis, Rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 48 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 53 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč