59. Návrh
Autor: František Gellner
(1881 Praha - 1914 Halíč)
nesignováno, přisouzeno autorovi, zasleno, rámováno
Šířka: 13 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 22 cm
Konec dražby: 15.11.2021 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč