500. Krajina labských pískovců
Autor: Miroslav Matouš
(1920 - 1998)
autorský štítek na reversu, signováno vpravo dole, číslováno 14/20 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: 44 x 48,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 19:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč