456. Přátelství mezi národy
Autor: Jindřich Oleš
(1948 Ostrava)
Technika: linoryt, datace: 1974
Šířka: 28 cm, výška: 33 cm, rámování: 53 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč