277. Volný pták
Autor: Věra Zahradníková
(1953 Pardubice - ?)
Signováno dole uprostřed, na jedné stránce autorský popisek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1986
Šířka: 11,5 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč