312. Mondrian
Autor: Luděk Tichý
(1925 Praha - 2014 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole
Technika: koláž
Šířka: 50 cm, výška: 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč