240. Libeňský zámeček
Autor: Josef Pýcha
(1914 Strakz (Nymburk) - 1988 Mladá Boleslav)
Signováno a číslováno 149/200 dole uprostřed, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 40 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 48 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 Kč