240. Libeňský zámeček

Autor: Josef Pýcha
(1914 Strakz (Nymburk) - 1988 Mladá Boleslav)

Signováno a číslováno 149/200 dole uprostřed, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 40 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 48 cm

Konec dražby: 05.01.2022 21:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 Kč