89. Zrcadla
Autor: Leonidas Kryvošej
(1957)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 68 cm, výška: 53 cm, rámování: 54 x 69 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč