Grafika 4 ks
knižní ilustrace 4 kusy v paspartě
Technika: dřevořez, datace: 16. století
Šířka: 17 - 13,5 cm, výška: 14 - 9,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.04.2023 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč