Podél vody
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 48 cm, rámování: 57 x 66 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč