150. Arab a Arabka
Autor: René Charles Massé
(1855 - 1913)
Párové busty arabského muže a ženy, barevně polychromováno, signováno zezadu, výška 40 cm, 2 kusy
Materiál: kov
Výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč