235. Chrpy
Autor: Vlasta Tvrdá
signováno vlevo dole
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 40 x 32 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč