343. Litoměřice 1935
Autor: Rudolf Veit
(1892 Benešov - 1979 ?)
Signováno vpravo dole, datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, rámováno a zaskleno
Technika: lept, datace: 1935
Šířka: 25 cm, výška: 31 cm, rámování: 47 x 38 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč