280. Kostelík

Autor: Durst Ignác
(1814 Praha - 1894 Praha)

Přisouzeno autorovi, na reversu přípis Růženy Durstové, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 12 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 19 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč