211. Domky na skalách
Autor: Karel Kostial
(1878 Vrchlabí - ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v původním rámu
Technika: akvarel
Šířka: 57 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 68 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč