Předehra k jaru

Autor: Anna Rohan

na reversu uveden název "Prelude to spring", razítko umělkyně
Technika: litografie
Šířka: 57,5 cm, výška: 72 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč