311. Sedláček - Jizera
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na malířské desce
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 79 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč